Szkolenia

Szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej

  Dr Michał Słowiański to lekarz specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Od pięciu lat prowadzi indywidualne oraz grupowe szkolenia dla lekarzy. Podczas szkoleń kładzie nacisk na zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu wykonywania zabiegów z użyciem botoksu, kwasu hialuronowego, nici PDO. Organizowane szkolenia prowadzone są indywidualnie bądź w grupie liczącej nie więcej niż 2-3 osoby.  

Szkolenie składa się z dwóch części:

1. Część teoretyczna 2. Część praktyczna – NAJWAŻNIEJSZA CZĘŚĆ SZKOLENIA, na której kursanci pod okiem dr Słowiańskiego wykonują zabiegi na modelkach (na szkoleniach indywidualnych jest to ok 15 pacjentów/dzień). Na ww. szkolenie medyczne można zabrać ze sobą swojego modela (pacjenta), jednakże prosimy poinformować nas o tym fakcie najpóźniej na 7 dni przed terminem szkolenia. Model (pacjent) we własnym zakresie pokrywa koszt preparatu zużytego podczas szkolenia (botoks 150zł/obszar; kwas hialuronowy: 400zł/ ampułka). W trakcie szkolenia zapewniamy posiłek, kawę, herbatę, zimne napoje. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania w Warszawie osobom dojeżdżającym z innych miast. Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia oraz certyfikatu w języku polskim i angielskim. Uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu mają możliwość dodatkowych, indywidualnych konsultacji ze szkoleniowcem w razie jakichkolwiek pytań pojawiających się w późniejszej pracy z pacjentem. W razie pytań prosimy o kontakt. 

WYBIERZ ZABIEG DLA SIEBIE

Zabieg kwasami TCA

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów kwasami TCA. Tylko teraz 3 zabiegi za jedyne 899zł.

Zabieg anti comedo

Tylko teraz 3 zabiegi anti comedo za jedyne 499zł

Niechirurgiczna korekta powiek laserem Palomar

połączenie lasera frakcyjnego z nakłuwaniem mikroigłowym powoduje obkurczenie włókien kolagenowych w powiece górnej lub dolnej przyczyniając się do redukcji nadmiaru skóry. Dodatkowo podawany koktajl z wit, C powoduje poprawę jakości skóry oraz jej rewitalizację.  

NOWOŚCI W AKTUALNOŚCIACH
 
NOWOŚĆ! Głębokie oczyszczanie skóry twarzy, zabieg kosmetyczny który poprawi wygląd Twojej skóry!!: 04. 10. 2015

Zabieg polegający na głębokim oczyszczeniu skóry twarzy poprzez masaż z wykorzystaniem lipogelu, rozświetla i co najważniejsze głęboko nawilża skórę.

 

Witamy serdecznie na nowej stronie salonu RenClinic. Mamy nadzieję, że obecna strona spełni Państwa oczekiwania oraz ułatwi znalezienie szukanych informacji. Pozdrawiamy zespół RenClinic.