ZABIEGI

Endermologie™ opracowana przez firmę LPG


Endermologie™ to unikalna metoda leczenia tkanki łącznej opracowana przez francuską firmę LPG™ w 1986r. Jest to wszechstronna, całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu i liftingu twarzy. Ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe. Specjalna technika Roll™ i Lift™ wykorzystywana w tych zabiegach jest chroniona patentem, dlatego może być wykonywana wyłącznie oryginalnymi urządzeniami LPG™.

 

 

Zabiegi na ciało – Lipomassage™

Masaż tkanki wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, wyposażonej w dwie niezależnie napędzane rolki, które mogą zbliżać się do siebie, obracać z regulowaną prędkością w tych samych lub przeciwnych kierunkach wspomaganych podciśnieniem. Umożliwia to uzyskanie szeregu typów fałdów skóry o różnej głębokości i grubości, dzięki czemu precyzyjnie osiąga się założone cele zabiegu. Działanie tych głowic powoduje zjawisko mechanotransdukcji.

Endermologie™ zapewnia znakomite efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.
Średnio jeden zabieg trwa 35 minut, najczęściej wykonuje się serię co najmniej sześciu zabiegów.

 

Zabiegi estetyczne:

– wyszczuplanie
– modelowanie sylwetki
– likwidowanie cellulitu
– poprawa elastyczności skóry
– relaks i rozluźnienie napięcia mięśni

Zabiegi terapeutyczne:

– drenaż limfatyczny
– usuwanie bólów mięśni i objawów zmęczenia
– fibromialgia
– regeneracja i poprawa elastyczności tkanki blizn
– likwidowanie stanów zapalnych
– zmiękczanie mięśni w przypadku zwłóknień
– likwidowanie obrzęków
– poprawa wydolności żylnych
– regeneracja po operacjach plastycznych i liposukcji

Zabiegi sportowe:

– przygotowanie mięśni do wysiłku
– usuwanie bólów mięśni
– likwidowanie obrzęków i uszkodzeń wiązadeł i ścięgien

Zabiegi na twarz, szyję, dekolt i biust
Do wnętrza głowicy zasysana jest fałda skórna, gdzie najdelikatniejsze obszary ciała poddawane są rytmicznemu oddziaływaniu ruchomych, magnetycznych klapek wspomaganych sterowanym podciśnieniem. Zabieg jest bardzo przyjemny, uwalnia od napięć i powoduje relaks.

Zabiegi estetyczne:

– ujędrnianie i przywracanie naturalnego blasku skórze
– poprawa elastyczności
– wygładzanie zmarszczek
– podkreślanie konturów twarzy, oczu i ust.